Pika nga parazitët

Clean Forte Pika

Pika Clean Forte
Lek 4990Lek 9980
4.111

Për të porositur Clean Forte

Ulje -50%

Clean Forte - pika efektive në Shqipëri për helminthiazën e çdo origjine, janë njësoj të përshtatshme për të rriturit dhe fëmijët.

Si të porosisni pika Clean Forte në Shqipëri

Drops Clean Forte mund të porositen në Shqipëri vetëm në faqen zyrtare të internetit duke plotësuar formularin e porosisë, ku duhet të vendosni vetëm emrin dhe numrin tuaj të telefonit. Pagesa bëhet me marrjen e barit. Tani ka një zbritje prej 50%, dhe kostoja e një ilaçi unik është vetëm Lek 4990

Rekomandimet e mjekut

mjek Parazitolog Artan mjek Artan
specializim:
Parazitolog
përvojë:
24 vjeç
Problemi i infeksionit me helminths është ende shumë i mprehtë, dhe kërkimi i mënyrave për ta zgjidhur atë nuk ndalet. Clean Forte është një zhvillim unik i bazuar në ekstrakte nga bimët mjekësore, të cilat kanë jo vetëm efekt antihelmintik, por edhe fuqizues të përgjithshëm. Përbërësit natyralë veprojnë butësisht dhe me kujdes, pa shkaktuar shqetësim tek trupi tashmë i prekur. Siguria për fëmijët është një tjetër plus i drogës. Sot në Shqipëri pikat Clean Forte janë një nga mjetet më të mira për luftimin e parazitëve dhe parandalimin e helminthiazës.
Clean Forte vret të gjithë parazitët

Sipas statistikave të Organizatës Botërore të Shëndetësisë, çdo vit rreth një e treta e popullsisë së botës është e infektuar me helminths - krimba shirit dhe krimba të sheshtë ose nematoda. Parazitët infektojnë organet e njeriut, ndërsa në ditët e para të helminthiasis nuk shfaqet. Pas zbulimit të sëmundjes, përshkruhet trajtimi me agjentë antihelmintikë. Një nga më të suksesshmit është ilaçi Clean Forte dhe tashmë Shqipëria ka akses në të. Falë përbërjes së tij të butë, është i përshtatshëm si për të rritur ashtu edhe për fëmijë.

Ilaçi kundër krimbave Clean Forte: rreth produktit

Clean Forte është një lëng viskoz me aromë bimore. Pikat kanë një shije të ëmbël, kështu që fëmijët nuk refuzojnë ta marrin atë. Ilaçi është i disponueshëm në shishe qelqi të errët dhe në një kuti kartoni. Kompleti përfshin udhëzime të hollësishme. Nuk është një ilaç apo shtojcë dietetike. I vetmi kundërindikacion zyrtar për pikat është intoleranca individuale ndaj përbërësve.

Aksioni anulon Clean Forte

Ka shumë lloje të helminthiasis të shkaktuara nga patogjenë të ndryshëm. Sëmundjet më të zakonshme janë paraqitur në tabelë:

Llojet e helminthiasis Sëmundje Agjent shkaktar Mënyra e transferimit
Kontaktoni Eterobiasis Krimbat e kuqve Nga një i sëmurë në një të shëndoshë
Himenolepiaza Shirit xhuxh
Gjeohelminthiaza Askariaza Krimbi i rrumbullakët Përmes dheut, frutave/perimeve/manaferrave të palarë, ujë të patrajtuar
Trikocefaloza Vlasogllava
Biohelminthiasis Cestodoza Shirit gjedhi/derri Përmes kafshëve, zogjve, peshqve, insekteve
Trikinoza Trichinella

Clean Forte është një mjet i gjithanshëm që mund të luftojë të gjitha llojet e parazitëve. Efekti anthelmintik i pikave është për shkak të kompleksit të substancave aktive që përbëjnë lëndët e para. Përbërësit e përbërjes ndikojnë drejtpërdrejt në helminthët, duke i vrarë ose imobilizuar ato, si dhe duke shkatërruar mediumin e tyre ushqyes dhe kanë një efekt shkatërrues mbi vezët. Brenda 3-5 ditëve pas administrimit, rezultatet e trajtimit do të shfaqen:

Përfitimet e Clean Forte Anthelmintic

Clean Forte për të gjithë familjen

Pikat Clean Forte kanë një sërë avantazhesh ndaj ilaçeve më toksike:

Kërkime dhe prova klinike Clean Forte

Ilaçi kundër parazitit Clean Forte është zhvilluar nga një grup shkencëtarësh dhe mjekësh në Shqipëri. Prova të shumta klinike kanë vërtetuar efektivitetin dhe sigurinë e pikave për njerëzit me lloje të ndryshme të helminthëve. Testimi përfundimtar tregoi se 100% e të sëmurëve u çliruan plotësisht nga parazitët. Prova klinike shtesë u kryen në Institutin Onkologjik të Nju Jorkut (SHBA) dhe Qendrën e Kancerit në Frankfurt (Gjermani).

Përbërja e preparatit Clean Forte

Pikat Clean Forte prodhohen në bazë të bimëve mjekësore, të cilat njihen që në lashtësi si agjentë efektivë kundër parazitëve.

Si të blini Clean Forte në Shqipëri

Në Shqipëri, pikat nga parazitët Clean Forte mund të blihen në faqen zyrtare. Për të porositur ilaçin, duhet të plotësoni formularin - tregoni emrin dhe numrin tuaj të telefonit dhe prisni për thirrjen e menaxherit për të sqaruar detajet e porosisë. Tani ka një promovim preferencial - një zbritje prej 50%, kështu që çmimi i uljeve është Lek 4990 - shikoni çmimin në një vend tjetër. Pagesa bëhet vetëm pas marrjes. Ju mund të porosisni agjentin antihelmintik Clean Forte në qytete të tjera.

Ku mund te blej Clean Forte në Shqipëri?

Qytetet në Shqipëri ku mund të blini Clean Forte

Clean Forte në Tiranë
Qytetet në Shqipëri